Warszawa, 24 marca 2006 – Wygłoszone dzisiaj przez Jej Perfekcyjność oświadczenie informuje o nietypowych jej planach na przyszły tydzień.

Okazuje się bowiem, że Jej Perfekcyjność planuje nie iść na poniedziałkowe zajęcia w Instytucie Dziennikarstwa. Za to o 10 rano będzie ją można spotkać na Starym Mieście.
– W związku z sytuacją jaka ma miejsce w konflikcie między właścicielami lokalu Le Madamme i władzami miasta Warszawy, muszę być obecny tego dnia w Le Madamme – powiedziała. – Wierzę, że moja obecność sprawi, że komornik zaniecha egzekucji decyzji administracyjnej.
O 10 klub planuje specjalne śniadanie pożegnalne. Poza Jej Perfekcyjnością swoją obecność zapowiedzieli m.in.: Ewa Kasprzyk, Leon Dziemaszkiewicz oraz Maciek Kowalewski z Marysią Seweryn, Tomkiem Tyndykiem i Mirkiem Zbrojowiczem. Jej Perfekcyjność wyjaśniła, że „nie mogłby” jej tam nie być.
Wyjaśniła ponadto, że w tym czasie na ćwiczeniach z polskiego systemu medialnego swą wizytę zapowiedział gość prowadzącego – red. Bronisław Wildstein.
– Z całym szacunkiem, ale ja go po prostu nie lubię – dodała. – Uważam, że jest człowiekiem, któremu nie muszę bez wyraźnej przyczyny poświęcać jakoś szczególnie dużo uwagi w moim życiu.
Jej Perfekcyjność dodała, że zaprasza wszystkich, którym nieobojętny jest los Le Madamme w poniedziałek do klubu.

Z OSTATNIEJ CHWILI Jej Perfekcyjność zapowiedziała, że ma zamiar w tę sobotę udać się aż do trzech miejsc. Najpierw odwiedzi Barbie Bar, gdzie dawno jej nie było. Potem uda się – tradycyjnie – do Utopii, gdzie tym razem jednak rozpocznie swoje badanie naukowe. Po imprezie w różowym klubie ma zaś udać się do Tomba Tomba, gdzie zjawić się ma na zaproszenie portalu GayLife.
– Myślę, że to będzie udana noc – zapowiedziała. – Muszę wcześniej się wyspać, żeby mieć siły na aktywny wieczór!
Jej Perfekcyjność powiedziała także, że jeszcze nikt nie zaproponował jej swojego towarzystwa na ten czas. Oświadczyła, że mimo, iż ją to nie martwi, to nie miałaby nic przeciwko temu, żeby ktoś bawił się z nią tego wieczoru.
Wcześniej w ciągu dnia Jej Perfekcyjność ma zaplanowane kolegium redakcyjne oraz konsultacje jednego z projektów badawczych u prowadzącego przedmiot. Potem planuje udać się na recital Edyty Górniak.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!