Nie ma drugiego takiego święta queeru w Polsce, jak WHATEVER queer festival. W piątek 28 września impreza po raz ósmy rusza w warszawskim Pogłosie.

28 września 2018
22:00
20 PLN
Pogłos, ul. Burakowska 12, Warszawa
tutaj

To będzie kolejna szalona, wyjątkowa, kolorowa i queerowa noc. Już po raz ósmy w swojej wieloletniej historii, Inicjatywa WHATEVER gromadzi w jednym miejscu i czasie największe gwiazdy i początkujących adeptów sztuki queerowej, by zmieniać Warszawę, zmieniać Polskę. Na jednej scenie pojawią się artystki_ści, których nigdy nie widujecie razem i które_zy rzadko pojawiają się na scenie. Na tę jedną noc jednak – robią wyjątek.

WHATEVER Queer Festival #8 ma na celu promocję szeroko rozumianej kultury queer. Festiwal jest otwarty na najróżniejsze formy ekspresji artystycznej, nie tylko drag queen. WQF#8 będzie polegał na pokazaniu innej perspektywy wizualnej sztuki drag, queer i performance – wszystkie Królowe i Królowie są mile widziani, bearded ladies, bio queens, glam queens i wszyscy pomiędzy.

Na scenie tej nocy zaprezentują się: Aldona Relax, Black Diva, Drag Queer Charlotte, Fatima de la Rosa, Graża Grzech, GypsyOh, Lola, London, Lucy D’Arc, Tomasz Szczepanek i Vera Cruz.

Całość poprowadzą Jej Perfekcyjność, Charlotte Drag Queer i Aldona Relax.

Po występach, które zaczną się około 22:00, przewidziano całonocną imprezę z Ciężkim Brokatem, na której zagrają: Asbo Airlines, Avtomat, Pupper i Snake Juice.

JejPerfekcyjnosc.pl jest patronem medialnym festiwalu.

A tak bawiliśmy się na poprzedniej edycji wydarzenia:

Fot. Wyjdź z Kadru; Jej Perfekcyjność/postermywall.com/CC BY-NC-ND 4.0

Wypowiedz się! Skomentuj!