Caryca polskiego kabaretu, Joanna Kołaczkowska, pojawi się w studiu „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka” w najbliższy wtorek 10 kwietnia o 22:00 na żywo tylko na facebook.com/JejPerfekcyjnosc.

Mówią na nią Asior. Zaczynała w 1988 roku, w kabarecie Drugi Garnitur. W 1989, kiedy zespół zakończył swoją działalność, Joanna metodą transferu dostała się do powstającego z popiołów kabaretu POTEM. W zespole tym grała do 1999 roku, z powodzeniem wcielając się w role kapturków, królewien (przeważnie brzydkich), dzieweczek i babochłopów. W 2000 roku urodziła dziewczynkę o imieniu Hania, która to jest piękna, mądra i niepodobna do mamusi.

Aśka w kabarecie Hrabi jest liderem, jednym z. Bo w Hrabi liderów jest dwóch, co sprawdza się znakomicie. Aśka jest najbardziej ortodoksyjna w sprawach artystycznych. Kamol zaś nie przejednany w sprawach pozostałych.

Nazywana carycą polskiego kabaretu, jedna z najśmieszniejszych osób na świecie, idolka wielu i marzenie pozostałych… To wszystko już wkrótce!

Joanna Kołaczkowska będzie gością programu „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka” już we wtorek 10 kwietnia 2018. Na żywo do zobaczenia od 22:00 tylko na facebook.com/JejPerfekcyjnosc!

Wypowiedz się! Skomentuj!
Podziel się z innymi:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email