Nowy współprzewodniczący KPH Slava Melnyk udzieli swojego pierwszego wywiadu już w ten wtorek o 22:00 na żywo na facebook.com/JejPerfekcyjnosc w talk-show „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka”.

Slava Melnyk – od marca 2014 kierownik projektów w systemie edukacji formalnej oraz współprzewodniczący zarządu Kampanii Przeciw Homofobii. Absolwent programu Future Leaders Exchange (FLEX) prowadzonego przez Departament Stanu (USA) i odbiorca The President’s Volunteer Service Award (2008).
Absolwent Stosunków Międzynarodowych i Studiów Europejskich (Uczelnia Łazarskiego / University of Wales). Był członkiem European Youth Parliament – Ukraine i Europejskiego Parlamentu Młodzieży EYP – Poland.
W latach 2011 – 2014 koordynował projekt „LGBT i demokracja” z białoruskimi organizacjami pozarządowymi pracującymi z osobami LGBTQ, projekt dziennikarski „No homophobia in sports” oraz europejski projekt „Sport Respects Your Rights”. W latach 2014-2016 koordynował projekt „Równa szkoła – bez dyskryminacji i przemocy” we współpracy ze Związkiem Nauczycielstwa Polskiego.
Od początku 2018 kierownik pionu Równe Traktowanie w KPH. Od kilku dni jest jednym z dwojga współprzewodniczących KPH.

Pierwszą rozmowę z nowowybranym współprzewodniczącym Kampanii Przeciw Homofobii zobaczyć będzie można na żywo na facebook.com/JejPerfekcyjnosc już w ten wtorek o 22:00!

Wypowiedz się! Skomentuj!
Podziel się z innymi:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email