Dziennikarz onet.pl i  członek międzynarodowego zespołu dziennikarzy śledczych ds. wyjaśnienia afery prowadzącej do śmierci dziennikarza Jana Kuciaka – Marcin Wyrwał – będzie gościem „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka” już w ten wtorek.

Marcin Wyrwał, dziennikarz, w trakcie swojej kariery otarł się o wiele obszarów tematycznych od kultury (prowadził program „Marcin Wyrwał książkę”) po sport (relacjonował największe imprezy sportowe ostatnich lat od Igrzysk Olimpijskich, poprzez mistrzostwa świata i Europy w różnych dyscyplinach), jednak jego największą pasją pozostaje Wschód i społeczeństwo. Był obecny na Majdanie, a także wojnie na wschodzie Ukrainy, po obu stronach konfliktu — ukraińskiej oraz w Donieckiej Republice Ludowej. Lubi poruszać się blisko ziemi, wśród społecznych outsiderów i wyrzutków.

W serwisie Onet.pl jest autorem cyklu Onet. Reportaż. Można go oglądać tutaj: vod.pl/onet-reportaz.

Aktualnie członek międzynarodowego zespołu dziennikarzy śledczych ds. wyjaśnienia afery prowadzącej do śmierci dziennikarza Jana Kuciaka.

Marcin Wyrwał będzie gościem „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka” już w ten wtorek 20 marca 2018 na żywo o 22:00 tylko na facebook.com/JejPerfekcyjnosc.

Wypowiedz się! Skomentuj!
Podziel się z innymi:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email