Specjalnie dla tych osób, które nie mogły pojawić się na premierze – kolejny pokaz stand-upu „Jej Perfekcyjność zaprasza do Azji” już 14 marca o 19:00 w Touch.

opisie wydarzenia czytamy:

Tego wieczoru wyjdziecie oburzeni😤, zniesmaczeni🤢, roześmiani😂 i wybawieni😜. Dla Jej Perfekcyjności nie ma świętości.❌ Nie ma też tematów tabu❌ (dlatego wstęp od 18 lat⛔), bo śmiać się można ze wszystkiego. A że transetka💅 najbardziej lubi śmiać się z siebie (i swojej nadwagi), to na pewno spodziewać się możecie: transfobii💩, homofobii💩, body-shamingu💩, fat-shamingu💩, ageizmu💩 i wszelkich innych obrzydliwych rzeczy. 💩💩💩

Wszystko to w środę 14 marca o godzinie 19:00 w Touch Club. Jej Perfekcyjność zapowiada, że trwający ok. 45-50 min występ będzie okazją do śmiechu i dobrej zabawy. Dodatkowo dowiadujemy się, że program zawierać będzie wspomnienia z wyjazdu do Azji:

Jej Perfekcyjność opowie Wam o swoim wyjeździe do Azji🈵, gdzie przez dwa tygodnie nie wyłączała Grindera📱 i poznała mnóstwo ciekawych ludzi👨‍❤️‍💋‍👨. Wypiła też morze taniego alkoholu🥂 i odwiedziła show z piłeczkami ping-pongowymi🏓 (tak, dokładnie takie show o jakim myślicie). To i dużo więcej – podczas tego wyjątkowego wieczoru.

W czasie pierwszego pokazu sala w Touch wypełniona była do ostatniego miejsca.

Wypowiedz się! Skomentuj!