Socjolożka, właścicielka agencji Wobuzz i specjalistka ds mediów społecznościowych Monika Czaplicka będzie gością najbliższego odcinka „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka” już w ten wtorek o 22:00 na facebook.com/JejPerfekcyjnosc.

W branży online i social media od 2006 roku. Z wykształcenia socjolożka, pra­cuje w swojej agencji Wobuzz. Pro­wa­dzi fan­page „Kry­zysy wybu­chają w social media w week­endy” oraz bloga czaplicka.eu. Specjalizuje się w kryzysach, hejcie i dbaniu o reputację, a także social sellingu.

Jej debiu­tancka książka „Zarzą­dza­nie kry­zy­sem w social media” nakła­dem wydaw­nic­twa Helion doczekała się dodruku po kilku miesiącach od pierwszego wydania i tytułu bestsellera. Jedna z autorek II tomu „Biblii E-biznesu” (nagrodzonej książkowym Oskarem), autorka ebooków (o obsłudze klienta czy „215 pomysłów na posty…”). Często występuje jako prelegentka na wielu wydarzeniach i konferencjach branżowych (gdzie bywa również nagradzana jako najlepsza mówczyni). Mentorka startupów.

Monika Czaplicka jest też wyoutowaną lesbijką.

Rozmowę z Moniką będzie mogli oglądać już w we wtorek 13 lutego 2018 na żywo o 22:00 tylko na facebook.com/JejPerfekcyjnosc w programie „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka”.

Wypowiedz się! Skomentuj!
Podziel się z innymi:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email