Po świątecznej przerwie powracają drinki z Jej Perfekcyjnością. Tym razem gością będzie działaczka społeczna i nauczycielka akademicka – Lalka Podobińska. To wszystko na żywo we wtorek 9 stycznia o 22:00 na facebook.com/JejPerfekcyjnosc.

Lalka Podobińska to polska działaczka społeczna, współzałożycielka, wieloletnia wiceprezeska, oraz prezeska Fundacji Trans-Fuzja. Była fundatorką i członkinią Rady Fundacji LGBT Business Forum, działającej na rzecz zwiększenia świadomości korzyści wynikających z różnorodności LGBT w miejscu pracy dla firm i dla pracowników. Jest także współzałożycielką Stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza.

Przez kilka lat pełniła funkcję dyrektorki biura poselskiego Anny Grodzkiej. Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie i studia doktoranckie na Akademii Medycznej w Łodzi. Jest doktorką nauk farmaceutycznych. Przez wiele lat zajmowała się pracą w charakterze nauczyciela akademickiego oraz pełniła funkcję członkini zarządów różnych organizacji społecznych.

Prywatnie Lalka Podobińska jest osobą heteroseksualną, żoną, matką i babcią dwóch wnuków.

We wtorek 9 stycznia 2018 rozpocznie nowy rok w programie „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka”. Pojawi się na żywo o 22:00 w studiu i na facebook.com/JejPerfekcyjnosc!

Wypowiedz się! Skomentuj!
Podziel się z innymi:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email