Małgorzata Tracz i Marek Kossakowski – czyli współprzewodniczący Partii Zieloni – będą gośćmi najbliższego odcinka „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka” już w najbliższy wtorek o 22:00 na żywo na facebook.com/jejperfekcyjnosc.

Małgorzata Tracz to Przewodnicząca Partii Zieloni, od wielu lat zaangażowana w działalność społeczną oraz walkę o prawa mieszkańców i ekologię. Z wykształcenia polonistka i specjalistka stosunków międzynarodowych. Pracowała w wielkiej korporacji, obecnie wykłada na Uniwersytecie Wrocławskim oraz prowadzi własny biznes w kulturze. Dwukrotna z członkiń komitetu inicjatywy ustawodawczej „Ratujmy Kobiety”. Wolny czas – poza polityką – poświęca na zajęcia z dziećmi i młodzieżą oraz inicjatywy lokalne na rzecz czystego powietrza, rozwoju transportu szynowego, zieleni miejskiej czy zwiększania zaangażowania mieszkańców w proces demokracji bezpośredniej. Wieloletnia wegetarianka, uwielbiająca eksperymentować w kuchni, miłośniczka kooperacyjnych gier planszowych.

Marek Kossakowski – w PRL działacz opozycji demokratycznej, pracownik „Solidarności”, w stanie wojennym redaktor i wydawca pism niezależnych, uczestnik pacyfistycznego i ekologicznego Ruchu Wolność i Pokój. Po 1989 redaktor w „Gazecie Wyborczej”, „Rzeczpospolitej”, „Dzienniku”. Od listopada 2014 w Partii Zieloni, od lutego 2016 przewodniczący partii.

Dwoje współprzewodniczących Partii Zieloni będzie gościć na drinku u Jej Perfekcyjności we wtorek 23 stycznia 2018 na żywo o 22:00 na facebook.com/JejPerfekcyjnosc

Wypowiedz się! Skomentuj!
Podziel się z innymi:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email