Finalistka IX edycji „Must be the Music. Tylko muzyka”, utalentowana wokalistka i artystka Justyna Sawicka będzie gościem najbliższego odcinka „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka” we wtorek o 22:00 na żywo na PolskaLive.pl.

Justyna Sawicka to wokalistka urodzona w Nowogardzie, w zachodniopomorskiem. Jako dziecko przyglądała się powstawaniu filmu „Młode wielki”, którego plan zdjęciowy zlokalizowany był w pobliskim Szczecinie. Wtedy nawet w najśmielszych marzeniach nie przypuszczała, że po 20 latach pozna odwtórcę głównej roli – Jarka Jakimowicza i co więcej będzie miała okazję gościć go w teledysku do swojej piosenki „Siła”.

Justyna to zdolna, zdeterminowana i zwariowana artystka, mama dwójki dzieci, a do tego „bizneswoman”. Jej historia jest na tyle wyjątkowa, że zainspirowała zarówno szwedzkich producentów, którzy skomponowali jej piosenkę (współpracujących m.in. z Pink, czy Zarą Larson), jak i uznaną polską reżyserkę – Olgę Czyżykiewicz (znaną z videoklipów dla Margaret, Sarsy, czy Sylwii Grzeszczak). Współpraca z najlepszymi z branży i udział w jednym z talent show ponownie rozbudziły w niej uśpioną miłość do śpiewania.

W programie we wtorek o 22:00 nie tylko opowie o sobie i swoim życiu ale i zaśpiewa na żywo! Wszystko to w „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka” na PolskaLive.pl.

Wypowiedz się! Skomentuj!
Podziel się z innymi:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email