Choć trudno w to uwierzyć, okazuje się, że słynny prowadzący talk-show w najnowszym numerze tygodnika „Polityka” wyjawił coś, czego nie spodziewał się chyba nikt.

W swoim przeglądzie wydarzeń towarzyskich i medialnych „Mea Pulpa”, Wojewódzki co tydzień komentuje w bardzo krótkiej formie kilkanaście najważniejszych jego zdaniem wydarzeń ostatnich siedmiu dni. Najczęściej stara się zebrać je w ten sposób, by były one komentarzem jedna do drugiego. Zawsze dodaje coś od siebie – najczęściej śmiejąc się z polskich celebrytów.

W nowym numerze (17 października 2017) w dziale odnotował… powrót na antenę talk-show „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka”. W swoim komentarzu napisał krótko:

Do sieci powrócił kontrowersyjny talk- show LBGT „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka”. Prowadzi go aktywistka LBGT (…). Polecam. W tym przypadku słowo perfekcyjna jest dużo mniej naciągane.

Fragment rubryki Kuby Wojewódzkiego
Fragment rubryki Kuby Wojewódzkiego

Okazuje się więc, że Kuba Wojewódzki zna i ogląda najpopularniejszy talk-show LGBT w Polsce.

„Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka” powróciło po wakacyjnej przerwie. Pierwszym gościem programu był Karol Radziszewski, zaś w miniony wtorek pojawił się Arek Kluk. Program oglądać można na żywo we wtorek o 22:00 na PolskaLive.pl, zaś jego nagrania znaleźć można w serwisie YouTube.com.

O powrocie programu na antenę pisały także niektóre media branżowe, m.in. serwis media2.pl.

Informacja o „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka” w Polityce
Wypowiedz się! Skomentuj!
Podziel się z innymi:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email