Znany z niestandardowych działań PornHub zaprezentował właśnie aplikację TrickPics, której zadaniem jest ułatwienie dzielenia się nagimi fotkami poprzez zakrycie „newralgicznych miejsc”.

Gigant PornHub wchodzi jeszcze bardziej w biznes erotyczny na urządzenia przenośne i wypuścił aplikację TrickPics, która jest swego rodzaju Snapchatem dla pełnoletnich użytkowników smartfonów.

TrickPics to proste narzędzie do edycji zdjęć, które pozwala automatycznie zakryć swoje narządy płciowe za pomocą różnych naklejek i animowanych GIFów. Aplikacja oferuje obecnie 15 filtrów, ale PornHub już obiecał, że lada moment będzie ich zdecydowanie więcej.

Zamów jedzenie ze zniżką 15 PLN!

TrickPics nie wymaga rejestracji – można z niej korzystać od razu po pobraniu na urządzenie. Aby używać filtrów, można zrobić zdjęcie w aplikacji lub załadować już wykonane fotografie z rolki aparatu.

Wśród dostępnych opcji znajdują się różne filtry takie jak „Knock Knockers” dla pań i „Dick-in-A-Box” dla panów. Obecnie aplikacja działa tylko z obrazami, ostatecznie jednak planowane jest wprowadzenie filtrów także do klipów wideo.

– Selfie stało się popularną formą wyrażania siebie w dzisiejszym społeczeństwie. Jest ono w istocie autoportretem epoki cyfrowej, zdobywając popularność wśród większości użytkowników smartfonów. Użytkownicy robią dzióbki, pozy przed lustrem w łazience, a wielu – choć nie przyznaje się do tego – robi sobie nagie selfie – powiedział wizeprezes PornHub Corey Price.

Chcecie zobaczyć jak działa? PornHub przygotował video na temat TrickPics.

Chcesz ściągnąć TrickPics? Nic prostszego!

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

Wypowiedz się! Skomentuj!
Podziel się z innymi:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email