Niezwykle utalentowana wokalistka, uczestniczka kilku programów talent-show i wspaniała showmenka Patrycja Malinowska będzie gością kolejnego odcinka „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka”. Patrycja będzie także gością muzyczną i zaśpiewa dla nas na żywo.

Patrycja „Mali” Malinowska to finalistka III edycji „Mam Talent”. Urodziła się by być na scenie. W 2010 r. przebojem wdarła się do finału programu „Mam Talent” w którym oczarowała jury, a widzów porwała swoją pozytywną energią śpiewając piosenkę „Mercy” z repertuaru Duffy. W 2015 r. nawiązała współpracę z DJ Adamusem. Owoc ich pracy, utwór „Keep Love Together”, znalazł się na płycie wydanej z okazji jubileuszu DJ. Patrycja to jednak nie tylko niesamowity, charyzmatyczny głos. To przede wszystkim niezrównana osobowość. Ciepła, pogodna osoba, która w kontakcie ze sceną staje się drapieżną lwicą.

W ten wtorek – 14 marca – o 22:00 będzie na żywo na www.PolskaLive.pl gościć u Jej Perfekcyjności.

Patrycja gościła już w „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka” jako gwiazda muzyczna programu! Tym razem nie tylko zaśpiewa ale także posiedzi przy drinku z gospodynią programu.

A tak śpiewała ostatnio w programie na żywo z djem Adamusem:

Wypowiedz się! Skomentuj!
Podziel się z innymi:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email