Para gejów znana z tworzenia własnych wersji teledysków Roxette w walentynkowy wieczór odwiedzi studio Polska Live! i napije się drinka. Gościem muzycznym programu będzie Justyna Zuba. Wszystko na żywo we wtorek o 22:00.

Po tym, jak nagrali teledysk do piosenki Roxette, stali się rozpoznawalni w środowisku LGBTQ. Po tym, jak o ich teledysku wspomniał sam zespół – pojawili się w niektórych mediach zagranicznych. No i tak zaczęła się przygoda Dawida i Jakuba z hejtem, wykluczeniem i aktywizmem.

Parą są od dawna ale dopiero niedawno stali się osobami publicznymi. Hejt, jaki się na nich wylał nie zniechęcił ich do dalszego działania. Nagrywają kolejne piosenki, zaangażowali się w działania organizacji pozarządowych. W programie opowiedzą o tym, jakie są ich dalsze plany, poopowiadają także o swoim ślubie i weselu.

Gością muzyczną programu będzie Justyna Zuba. Dwudziestolatka, która uwielbia zmieniać miesce swojego zamieszkania. Mimo zainteresowania muzyką od najmłodszych lat, Justyna zaczęła zajmować się śpiewaniem dopiero w szkole średniej. Udziela się również w dwóch zespołach: Amplitudzie, który specjalizuje się w muzyce jazzowej i The Iron MAch, który zajmuje się muzyką rozrywkową. Oprócz muzyki Justyna ma na swoim koncie o wiele więcej zainteresowań, które rozwijała w trakcie swojego życia, takich jak taniec, wizaż czy pływanie.
Justyna była uczestniczką piątej edycji The Voice of Poland w drużynie Tomsona i Barona!

Jej występ oraz rozmowa z duetem Jakub & Dawid już w ten wtorek o 22:00 na żywo na PolskaLive.pl.

Wypowiedz się! Skomentuj!
Podziel się z innymi:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email