Utalentowany model, tancerz, wokalista i trener będzie gościem „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka” 31 stycznia 2017. W programie nie tylko opowie o swoim życiu ale i zaśpiewa na koniec na żywo dla widzów PolskaLive.pl. Start o 22:00!

Wiktor to wokalista, model, aktor i tancerz, założyciel kursu „Tęczowej Salsy” dla jednopłciowych par.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od najmłodszych lat rozwijał swoje muzyczne pasje, uczęszczając do Szkoły Muzycznej im. F. Chopina w Sochaczewie. Wiktor współpracował jako solista z niemiecką firmą AIDA, z którą występował w całej Europie w czternastu anglo- i niemieckojęzycznych musicalach i spektaklach wokalno-tanecznych m.in. Michael Jackson Show „Dangerous Love”, „Es war einmal”. Do ról przygotowywał się pod okiem pedagogów z Hamburg School of Entertainment.

Miał również możliwość pracy nad repertuarem musicalowym w takich teatrach jak Studio Buffo (Metro w reż. Janusza Józefowicza), Chorzowskim Teatrze Rozrywki (Our House w reż. Michała Znanieckiego) czy Gliwickim Teatrze Muzycznym (Tarzan w reż. Tomasza Dutkiewicza) grając tytułową role, w jednym z największych musicali Disneya wystawianych w Polsce. Występuje gościnnie jako solista m.in. z Filharmonią Lubelską i Orkiestrą Symfoniczną z Białegostoku. Emisję i technikę wokalną doskonalił, pracując z tak wybitnymi pedagogami i wokalistkami, jak Sławomir Adamko, Justyna Motylska i Monika Urlik.

Zdobył międzynarodową licencję instruktora tańca. Jako wszechstronny tancerz stara się nie ograniczać do jednej techniki tanecznej, dlatego też wciąż podnosi swoje kwalifikacje w szkołach tańca na całym świecie, m.in. w Los Angeles, gdzie pobierał lekcje tańca i wokalu w Debbie Reynolds Studio, pod okiem choreografów m.in. Madonny, Britney Spears czy Ushera.

Wypowiedz się! Skomentuj!
Podziel się z innymi:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email