Kolejna impreza z cyklu GIG Party zaplanowana jest na 11 lutego. Dzięki wpisaniu się na listę gości Jej Perfekcyjności, nie musicie płacić za wstęp na to fantastyczne wydarzenie!

Wielkimi krokami zbliża się święto miłości. To idealna okazja, aby ponownie spotkać się na GIG Party. Tym razem na French Kiss – Valentines Edition.

Dwie wieże pełne miłosnych uniesień i wspaniałej zabawy. No Comment Club w wieżycach Mostu Poniatowskiego (al. 3 maja 16/18a) znów stanie się miejscem, gdzie magiczna atmosfera i pozytywne wibracje rządzą przez jedną magiczną noc.

dj Philip F
dj Philip F

O wspaniałą atmosferę wieżą House zadbają niezastąpiona Moondeck oraz gość wieczoru: niezwykłej urody młody DJ PHILIP F (Niemcy, Monachium)

Władanie nad wieżą Disco ponownie przejmie DJ Marcin Cudny z Charismatic. Specjalnym wokalnym występem okraszonym nutą muzyki polo zachwyci nas wulkan energii i uroku Jake O.

A że na imprezach GIG można się świetnie bawić, chyba nie trzeba nikogo przekonywać? Tutaj zobaczyć możecie zdjęcia z poprzedniej, grudniowej edycji:

Opublikowany przez GiG na 14 grudzień 2016

Na listę gości możesz wpisać się poniżej:

Wypowiedz się! Skomentuj!
Podziel się z innymi:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email