Nadal możesz wejść na wyjątkową imprezę za darmo! Dołącz do Jej Perfekcyjności i baw się we wspaniałych wnętrzach No Comment Club z najlepszymi djami!

GIG Party

Czy będzie to najważniejsze imprezowe wydarzenie tej jesieni w Warszawie? No, na pewno jeśli idzie o imprezy LGBT-friendly! Zapowiada się noc pełna niespodzianek, doskonałej muzyki i doborowego towarzystwa!

GIG Party to nowa propozycja cyklicznych imprez dla osób LGBTQ w Warszawie. Cykl oparty na najstarszych uwielbianych przez nas wszystkich wartościach: miłości, radości i dobrej zabawie. Skierowany do osób nieheteronormatywnych ale otwarty na wszystkich.

Klub No Comment wygląda zaś tak:

Wstęp na imprezę kosztuje 10 zł. Ale uwaga! Wpisując się na listę Jej Perfekcyjności możesz wejść do klubu zupełnie ZA DARMO! Obowiązuje zasada – kto pierwszy, ten lepszy! Liczba miejsc jest ograniczona. Dopisz się więc szybko TUTAJ:

Gwiazdą wieczoru będzie dj Mika Montana!

Francuski dj Mika Montana , to jeden z najpopularniejszych djów Riwiery Francuskiej. Na co dzień rezyduje w Saint-Tropez. Gra przede wszystkim electro, future house i deeep house. Od małego związany jest z kulturą klubową. Współpracował z takimi gwiazdami jak Sylvain Luka, Avicii, Antoine Clamaran, David Vendetta, Panzer Flower, Lordkossity czy Joe Mendes. Jest rezydentem w klubach jak Château Rose (Saint-Tropez) , Saint Hilaire (Saint-Maxime), Diamant (Roquebrune sur Argens), Toukan South Club (Saint-Raphael), La Suite (Aix les bains), Gotha (Montrond les bains), Kopa (Saint-Etienne) i Double 6 (Chartres).
W Saint-Tropez zaś współpracuje z najlepszymi klubami, takimi jak Star’s, Hype, zaś w Nicei z High Club i Le Vox.

W Polsce zagości po raz pierwszy specjalnie dla GIG Party w No Comment Club!

Towarzyszyć mu będzie znana wszystkim warszawskim wyjadaczom imprezowym dj Moondeck!

Moondeck swój styl muzyczny określa jako mieszankę brzmień happyhouse i sexydeephouse, co chyba najlepiej oddaje charakter muzyki, jaką serwuje klubowiczom w swoich setach. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w rodzinnych stronach Trójmiasta. Po dwóch latach gry w trójmiejskich klubach zaproszono ją do warszawskiego Underground’u i Utopii. Po półrocznej grze w tych klubach, Utopia zaproponowała jej rezydenturę, jako jedynej kobiecie w Polsce. 9 lat rezydentury, po których nastąpił burzliwy, półtora roczny romans z klubem Space.
Prócz gry z najlepszymi polskimi DJ’ami, występowała również z takimi gwiazdami jak: Antoine Clamaran, David Guetta, Bob Sinclar, Martin Solvieg, Funkstar De Luce, ATFC, Robert Owens, Martin Ten Velden, Tom Novy, D.Ramirez, Micha Moor, Stonebridge, Dr Kucho … i wieloma innymi. Determinacja w dążeniu do osiągnięcia perfekcyjnej techniki, niebanalny gust muzyczny i niesamowity kontakt z publicznością sprawia, że grywa już nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Marzy bowiem, aby grając przetańczyć całe swoje życie.

Chcecie być na bieżąco na temat imprezy? Dodajcie się do wydarzenia facebookowego tutaj. Chcecie wiedzieć więcej na temat całego cyklu? Polajkujcie fanpage tutaj.

Tutaj jeden z bootlegów Mika Montany:

Dj Mika Montana jest oczywiście na Instagramie:

#mikamontana #edm #dj #djlife #djlifestyles #djlifestyle

A photo posted by Mika Montana (@mikamontana) on

a

Wypowiedz się! Skomentuj!
Podziel się z innymi:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email