Shit just got real! Bradley i Ottavio to przyjaciele, którzy razem mieli startować w X Factorze w Wielkiej Brytanii. Pokłócili się jednak na śmierć i życie z powodu… kurczaka.

Nigdy w życiu nie widzieliście śmieszniejszej i zarazem bardziej dramatycznej sceny w jakimkolwiek talent show. Nigdy.

Usiądźcie wygodnie, bo historia mrozi krew w żyłach. W trakcie wstępnych przesłuchać do brytyjskiego X Factora, pojawił się nagle Ottavio Columbro. Wypacykowany, wymalowany, lekko obnażony i pewny siebie. Przyszedł, zrobił zamieszanie, wystąpił. Potem okazało się w trakcie rozmowy z sędziami, że nie miał występować sam. Miał tu się pojawić ze swoim przyjacielem. Ale ich drogi niedawno się rozeszły z powodu wielkiej awantury.

O co poszło przyjaciołom? O kurczaka. Niedogotowanego kurczaka, którego Bradley podał Ottvaio. Opowiadając o tym, Ottavio nie kryje łez… Ale! To nie koniec!

Okazuje się bowiem, że Bradley też jest na przesłuchaniach do X Factora! Jest w tym samym pomieszczeniu. Sędziowie szybko przywołują go do sali i zapraszają do występu. Dalej jest już tylko lepiej…

To – oficjalnie – największa ciotodrama (o kurczaka!!!) w historii wszystkich talent show na całym świecie i w historii ludzkości. Musicie to zobaczyć!

Oczywiście, pojawiły się już zarzuty, że całość była ustawiona… Nieważne. Nawet jeśli była, to pośmiać się można!

Wypowiedz się! Skomentuj!
Podziel się z innymi:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email