To już oficjalna wiadomość: w Polska Live po wakacyjnej przerwie Jej Perfekcyjność wraca z drugim sezonem swojego internetowego talk-show. Kogo gościć będzie tym razem?

Redakcja PolskaLive.pl kończy przygotowania jesiennej ramówki. Nie zabraknie w niej „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka”. Nie jest pewna jeszcze pora emisji ale nieoficjalnie udało się ustalić, że program znów nadawany będzie we wtorki o 22:00.

Program trans ruszył w kwietniu 2016 na PolskaLive.pl w formie streamingu audio lub video na żywo. Nagrane programy są potem także dostępne na YouTube.com. Dotychczas nagrano 9 odcinków. Gośćmi trans byli m.in.: Madox, KaDo, drag queer Charlotte, Joanna Erbel, Yga Kostrzewa czy też Marta Konarzewska.

Formuła programu zakłada, że w trakcie jego trwania gospodyni, jak i gość piją alkohol, który wybierze sobie zaproszona osoba. W ten sposób przełamana ma zostać bariera ewentualnego wstydu czy tremy przed obecnością kamer. Szczere rozmowy dotyczą zarówno poważnych problemów społecznych jak i życia prywatnego obecnych osób.

Nowy sezon ruszy w drugiej połowie września. Trans nie zdradza jeszcze, kto będzie jej gościem. Podkreśla zarazem, że program prowadzony jest „na żywo”, więc potwierdzenie gości odbywa się na kilka-kilkanaście dni przed programem.

Jej Perfekcyjność zapowiada jednak pewne zmiany, które w ciągu roku będą miały miejsce w formule programu. Nie wyjawia jednak szczegółów.

Wszystkie dotychczasowe odcinki zobaczyć można tutaj:

Wypowiedz się! Skomentuj!
Podziel się z innymi:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email