Do 8 maja zgłaszać można wydarzenia, które chcemy dołączyć do Festiwalu Parady Równości 2016. Jak zawsze, cała inicjatywa ma charakter otwarty i oddolny.

festiwalpr2016

Odpowiedni formularz pojawił się na stronie Parady Równości. Swoje wydarzenia: koncerty, wystawy, spotkania, debaty, konferencje, imprezy i wszelkie inne inicjatywy może zgłosić każda osoba, organizacja czy firma. Festiwal Parady Równości otwarty jest na wszelkie inicjatywy równościowe, które wpisują się w 12 postulatów Parady Równości.

– Co roku liczba i różnorodność wydarzeń rośnie. Cieszymy się, że coraz więcej osób, organizacji, partii i grup nieformalnych włącza się w festiwal – tłumaczy Jej Perfekcyjność, rzecznik prasowy Parady Równości.

TUTAJ ZNAJDZIESZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Każde zgłoszone wydarzenie jest analizowane przez Komitet Organizacyjny Parady Równości. Jeśli wpisuje się ono w ideały równości, otwartości i różnorodności, dołączane jest do programu Festiwalu. Dołączenie wiąże się z umieszczeniem wydarzenia w kalendarium, które promowane będzie m.in. w papierowym Przewodniku Parady Równości, na stronie ParadaRownosci.eu, na facebooku oraz w zaprzyjaźnionych serwisach internetowych. Oznacza także możliwość posługiwania się logotypem Festiwalu Parady Równości.

Zgłoszenie wydarzenia, na które obowiązuje wstęp wolny nie wiąże się z żadnymi kosztami dla osób organizujących. Podmioty zgłaszające wydarzenia odpłatne proszone będą o wsparcie Parady Równości niewielką darowizną.

Formularz aktywny będzie do 8 maja 2016.

Wypowiedz się! Skomentuj!