Wyjątkowy, kolekcjonerski kalendarz Melina Boys 2016 jest nie do kupienia. Zdobyć można go tylko w kilku konkursach. Premiera tegorocznej edycji już w piątek w Krakowie.

kalendfarz.inddTegoroczna edycja kalendarza jest drugą po premierowej – wydanej w 2014 roku. W tym roku wszystkie zdjęcia w kalendarzu wykonane zostały przez Piotra Serafina.

– Strasznie cieszę się, że Piotr zdecydował się na współpracę ze mną przy tym kalendarzu – komentuje Jej Perfekcyjność, twórczyni Melina Boys. – Jest doskonałym fotografem, który dawno już poznał mój gust i wie, na jakich zdjęciach najbardziej mi zależy.

Wczoraj w internecie ukazała się okładka wydawnictwa. Na jej podstawie możemy wnioskować o zdjęciach, jakie znajdą się wewnątrz. Każde z nich utrzymane jest w innym klimacie. Zdecydowana większość zawiera zdjęcia pojedynczych, młodych modeli. Na jednym ze zdjęć widać parę, wyglądającą na braci.

Premierowa impreza odbędzie się w Krakowie na Kazimierzu już w ten piątek. Jej Perfekcyjność zaprosiła na nią kilkanaście osób. Wiadomo na pewno, że pojawi się na niej część modeli oraz najpewniej sam fotograf, który odpowiada za fotki. Nie zabraknie gości, którzy wygrali swoje wejściówki w konkursie, zorganizowanym na JejPerfekcyjnosc.pl.

– Cieszę się, że tym razem impreza odbędzie się w Krakowie. Premiera poprzedniej edycji kalendarza miała bowiem miejsce w Warszawie – wyjaśnia Jej Perfekcyjność. – Mam też nadzieję, że tegoroczny kalendarz spodoba się wszystkim tak, jak miało to miejsce w przypadku poprzedniej edycji.

Wiadomo też, że podczas imprezy wygrać można będzie pewną ilość kalendarzy. Organizatorka nie zdradza jednak szczegółów.

Wypowiedz się! Skomentuj!
Podziel się z innymi:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email