Warszawa, 14 października 2015 – Tylko trzy dni dzielą nas od imprezy Hung Up Decade, czyli wydarzenia celebrującego dziesięciolecie ukazania się słynnego przeboju Madonny. Jej Perfekcyjność zapowiada niespodzianki.

hungupdecadeTrans nie od dziś podkreśla, że „Hung Up” w jej życiu odgrywa ważną rolę. Dlatego też z okazji dziesiątej rocznicy powstania utworu chciała zorganizować wydarzenie. Wiadomo już, że zapowiada się ono hucznie.

– Nie wiem jeszcze ile ostatecznie będzie osób ale spodziewam się kilkudziesięciu – komentuje Jej. – Nie chodzi jednak o ilość a o jakość gości! Wiem, że osoby, które się pojawią, zapewnią doskonałą atmosferę wydarzenia i że dzięki nim ten wieczór będzie niezapomniany.

Impreza zaplanowana na sobotę startuje o 22:00 i potrwa do wczesnych godzin nocnych. Potem, jak zawsze, goście przeniosą się do warszawskich klubów. Formuła imprezy biforowej zostaje więc zachowana, choć – jak podkreśla trans – pewną nowością jest miejsce. W ramach cyklu Melina On Tour, wydarzenie zaplanowano w jednym z warszawskich apartamentowców.
Wiadomo już, że na imprezie pojawi się wino Barefoot Wine. Będą także inne atrakcje, których trans na razie nie chce zdradzać. Wiadomo jednak, że Jej Perfekcyjność nie pojawi się w stroju Madonny z teledysku do piosenki. W latach największej popularności utworu trans pojawiła się kilka razy w charakterystycznym stroju kąpielowym, w którym Madonna ćwiczy w klipie do „Hung Up”

– Prawdę mówiąc, to nie wiem chyba nawet, gdzie aktualnie znajduje się ten strój. Może gdybym pogrzebał po szafach, znalazłbym go ale obawiam się, że moja figura jest już w nieco gorszym stanie niż kilka lat temu i że nie dam już rady założyć go bez ewidentnej żenady – wyznaje JP.

„Hung Up Decade” to pierwsza z imprez Jej Perfekcyjności po przerwie spowodowanej wyjazdami krajowymi i zagranicznymi. Na razie, jak dodaje trans, w jej życiu rozpoczyna się okres, gdy więcej czasu spędzi w Warszawie i będzie miała okazję znów zabawiać innych na podobnych wydarzeniach. Warto dodać, że aż trzy osoby wygrały zaproszenia na imprezę w konkursie, który ogłoszono w momencie startu serwisu JejPerfekcyjosc.pl.

Wypowiedz się! Skomentuj!
Podziel się z innymi:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email