Warszawa, 31 października 2015 – Zadaniem trans było nauczenie Filipa Chajzera chodzenia na szpilkach. Jej pojawiła się w materiale dotyczącym tego, jak trudną sztuką jest ich noszenie.

zycienaszpilkach

Krótki materiał poświęco szpilkom. W rozmowach Filipa Chajzera pojawiają się zarówno kobiety, jak i… fizjoterapeuta, uczący prawidłowego chodzenia na obcasie. Na sam koniec materiału pojawia się JP.

– Choć przedstawiono mnie jako transwestytę a nie osobę trans, nie mam tego nikomu za złe. Wszak to nic złego być transwestytą – komentuje Jej Perfekcyjność. – Dobrze też, że w mediach porannych pojawiają się pozytywne przesłania dotyczące przełamywania binarnego systemu płciowego.

Jej Perfekcyjność podkreśla, że jej zdaniem chodzenie na szpilkach wcale nie jest takie trudne. Dodaje zarazem, że – oczywiście – im dłuższe, tym bardziej bolesne może być dla osoby, która to robi. Samo w sobie jednak, jej zdaniem, nie wymaga „specjalnych umiejętności”.
Jak zdradza trans, nagranie odbyło się ponad tydzień temu w studiu Dzień Dobry TVN – nie była więc obecna na miejscu podczas kręcenia materiału dzisiaj rano. Dodała też, że – co jasne – nie wszystko, co nagrano podczas spotkania z Filipem Chajzerem, zostało ostatecznie wykorzystane w materiale.

– Ale niektórzy mogli się dowiedzieć ciut więcej, jeśli śledzą mojego Snapchata, bo tam na żywo w czasie nagrywania wrzuciłem kilka snapów – zdradza na koniec.

Cały krótki reportaż zobaczyć można na stronach Dzień Dobry TVN.

Poniżej kilka zdjęć.

Wypowiedz się! Skomentuj!
Podziel się z innymi:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email