Warszawa, 23 września 2015 – Fundacja Wolontariat Równości, główny organizator Parady Równości 2016 oraz koordynator Festiwalu Parady Równości 2016 poszukuje osób, które stworzą Woluntarystyczny Anglojęzyczny Zespół Osób Tłumaczących.

Mimo tego, że do Parady Równości 2016 jeszcze daleko, już teraz ruszają nasze przygotowania. Zaczynają się od zebrania odpowiedniego zespołu. Rusza rekrutacja tłumaczek i tłumaczy języka angielskiego.

– Naszym celem jest umiędzynarodowienie Parady Równości w nadchodzącym roku – podkreśla trans. – Dlatego tak zależy nam na odpowiedniej grupie, która będzie w stanie szybko reagować na potrzeby w zakresie tłumaczenia na język angielski.

Im większy zespół – tym lepiej. Podział zadań będzie bowiem oznaczał, że każda osoba ma mniej na głowie. Rekrutacja ruszyła wczoraj i potrwa do 18 października. Na stronie paradarownosci.eu znajduje się ogłoszenie, z którego dowiedzieć się można m.in. jakie wymagania stawiane są chętnym.
Zespół ma rozpocząć pracę już teraz – bowiem lada moment pojawią się pierwsze informacje i teksty do przełożenia na język angielski. Celem Jej Perfekcyjności, jako rzecznika prasowego wydarzenia, jest przebicie się z informacjami na temat Parady Równości 2016 do europejskich mediów LGBTQ.

– Myślę, że warszawskie wydarzenie może śmiało konkurować z podobnymi eventami na świecie – komentuje. – Dlatego chcemy, żeby pod względem przygotowania na przyjęcie gości zagranicznych było u nas co najmniej tak dobrze, jak za granicą.

Więcej informacji znaleźć można na stronie paradarownosci.eu oraz w pliku pdf TUTAJ.

Trwa poszukiwanie osób do zespołu tłumaczy
Trwa poszukiwanie osób do zespołu tłumaczy
Wypowiedz się! Skomentuj!
Podziel się z innymi:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email